Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024
ATN Service ApS

Praca za granicą - Przebudowywanie pojazdów ciężarowych-mechanik

  • Suwałki, podlaskie pow. Suwałki

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

PRACA W DANII -- Nasz nowy, duński kontrahent jest bardzo interesującym przedsiębiorcą. Każdy dzień pracy jest inny ze względu na wykonywaną pracę, dlatego nie ma mowy o nudzie. Konrahent zajmuje się przebudową pojazdów ciężarowych - skupiając się głównie na naczepach.Jeśli jesteś kreatywny, potrafisz samodzielnie myśleć nad wykonywanym zadaniem a do tego znasz się na samochodach ciężarowych być może jest to oferta odpowiednia dla Ciebie! Praca w centralnej Jutlandii w Danii.

Obowiązki

  • Poszukujemy osób zajmujących się budowaniem / przebudowywaniem samochodów ciężarowych (głównie ich naczep)
  • Każdy samochód jest zmieniany/dostosowywany do indywidualnych potrzeb klienta.
  • Praca może zawierać elementy mechaniki / hydrauliki / spawania itp

Wymagania

  • język angielski w stopniu komunikatywnym dobrym
  • mile widziane doświadczenie w branży
  • kreatywność
  • własny środek transportu
  • stabilność

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o duńską umowę o pracę (dodatkowo płatne świadczenia)
  • 180,00 dkk na godzinę
  • ok 50-60 h w tygodniu
  • pomoc z zakwaterowaniem
  • pomoc w formalnościach
  • pracę na hali
  • długą współpracę

  • Rozpoczęcie pracy - jak najszybciej
  • Lokalizacja: Dania, okolice Środkowej Jutlandii