Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024

Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia realizacji inwestycji

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie dokumentów z celu realizacji zadań inwestycyjnych przyjętych przez Wspólnoty Mieszkaniowe w planach remontowych,
  • Współpraca z Biurami Projektowymi w ramach zlecanych prac projektowych,
  • Współpraca z Organami Administracji Architektoniczno-Budowlanej w zakresie zgłoszeń robót budowlanych i pozwoleń na wykonywanie robót budowlanych,
  • Współpraca z Administratorami przy ustalaniu planów remontowych we Wspólnotach Mieszkaniowych w oparciu o przeglądy budowlane obiektów budowlanych,
  • Pozyskiwanie ofert na realizację przyjętych przez Wspólnoty Mieszkaniowe
  • Przygotowywanie zleceń na roboty budowlane,
  • i inne obowiązki zlecone przez Pracodawcę.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie Średnie – Wyższe
  • Znajomość przepisów Prawa Budowlanego i przepisów towarzyszących w zakresie pozyskiwania pozwoleń na budowę, zgłoszeń robót budowlanych,
  • Znajomość terminów wynikających z KPA,
  • Znajomość zagadnień z zakresu obsługi Wspólnot Mieszkaniowych (umiejętność stosowania ustawy o własności lokali oraz innych aktów prawnych dotyczących prowadzonych spraw)
  • Podstawowa wiedza z zakresu projektowania i kosztorysowania robót,
  • Obsługa komputera w zakresie programów MS Office, przeglądarek internetowych itp.
  • Umiejętność czytania map,
  • Obsługa urządzeń biurowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia tematyczne i rozwojowe
  • Bogaty pakiet ZFŚS (dofinansowanie do przedszkoli/żłobków, bony okolicznościowe, imprezy integracyjne etc.)
  • Miłą atmosferę w pracy