Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024
  • Dzierżążno, pomorskie pow. kartuski

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Podstawowy profil działalności - przetwórstwo mięsa drobiowego. Współpraca z PUP od grudnia 2000r.

Jesteśmy wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych do spożycia w kilka minut produktów drobiowych. Obsługujemy klientów w Polsce, Europie i Azji.Wiemy, że fundamentem firmy są pracownicy i to od nich zależy jakość naszych produktów, więc zapewniamy doskonałe standardy zatrudnienia i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Stawiamy na trwałe, oparte na szacunku relacje.

Brygadzista Utrzymania Ruchu

Obowiązki

  • Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wsparcie procesu zamawiania części zamiennych
  • Wsparcie przy tworzeniu i aktualizacji dokumentacji technicznych, prewencyjnych maszyn
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy podległych pracowników, ustalanie zadań priorytetowych
  • Kontrola i raportowanie aktywności serwisowych prowadzonych przez firmy zewnętrzne
  • Realizacja zadań rutynowych opisanych w karcie pracy standardowej
  • Analiza awarii pod kątem eliminowania przestojów maszyn i urządzeń
  • Zarządzanie zespołem mechaników i elektryków oraz odpowiedzialność za pracę zgodnie z zasadami BHP

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne – wiedza z zakresu mechaniki/elektryki
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz zespołu
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z eksploatacją, naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość
  • Umiejętność zarządzania zespołem

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • codzienne domowe obiady
  • pełne wsparcie na każdym etapie wdrożenia
  • możliwość rozwoju kompetencji
  • ubezpieczenie na życie współfinansowane przez firmę
  • eventy firmowe
  • paczki świąteczne
  • zniżki na produkty firmowe
  • premię za polecenie nowego pracownika