Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024
  • Giżycko, warmińsko-mazurskie pow. giżycki

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Fabryka Maszyn CNC jest liderem w produkcji urządzeń sterowanych numerycznie - obrabiarek CNC. Wspólnie z naszym zespołem kształtujemy przyszłość technologiczną rynku maszyn sterowanych numerycznie.

Obecnie Fabryka Maszyn CNC PLOT ELECTRONICS prowadzi rekrutację na stanowisko operatora CNC w dziale produkcji.

Firma oferuje zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole, pracę w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 oraz możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia na nowoczesnych obrabiarkach CNC. Istnieje również możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.

Pracodawca zapewnia szkolenie, a także możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Operator Maszyn CNC

Obowiązki

• Obsługę maszyn CNC, takich jak obrabiarki, plotery frezujące i wypalarki plazmowe,

• Wprowadzanie danych narzędzi i parametrów skrawania,

• Modyfikowanie istniejących programów,

• Wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym,

• Kontrolowanie jakości produkowanych detali,

• Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej,

• Programowanie obrabiarek skrawających na podstawie dokumentacji konstrukcyjnej oraz oprogramowania CAM,

• Dbanie o należyty stan techniczny powierzonych narzędzi oraz utrzymanie porządku w miejscu pracy.

Wymagania

  • Brak wymogu wykształcenia technicznego, jednakże mile widziane
  • Brak wymogu doświadczenia w pracy na maszynach CNC, jednakże mile widziane
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego jest wymagana
  • Znajomość programów CAD/CAM nie jest wymagana, ale jest mile widziana
  • Oczekujemy od kandydatów motywacji do nauki i rozwoju
  • Wymagamy dokładności, sumienności i odpowiedzialności w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy

  • Przeszkolenie z obsługi maszyn CNC oferowane przez firmę
  • Stałe zatrudnienie w młodym i dynamicznym zespole
  • Praca w systemie jednozmianowym 8-16 od poniedziałku do piątku, z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w produkcji maszyn CNC
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe.