Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Elektryk - Praca Zagranica (DE)

  • Niemcy zagranica

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

SISBRAT sp. z o.o.

SisBrat sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się polska firma. Specjalizujemy się w budowie maszyn.Współpracujemy z wieloma firma nie tylko na terenie Polski ale także w Niemczech, Austrii oraz Belgii. Swoją działalność zamierzamy poszerzyć poza granicę Europy m. in. Chiny, Stany Zjednoczone.W swojej pracy stawiamy na wysoką jakość oferowanych usług. W swoich szeregach posiadamy osoby z wieloletnim doświadczeniem m.in. w zakresie mechaniki, elektryki, programowania PLC, projektowania maszyn specjalistycznych.

Obowiązki

  • prace i przygotowania elektryczne
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • montaż urządzeń i instalacji elektrycznych
  • przygotowanie oraz montaż tras kablowych i okablowania
  • montaż rozdzielni nN oraz szaf sterowniczych
  • wdrażanie działań prewencyjnych mających na celu uniknięcie usterek
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami firmy
  • rozwiązywanie problemów

Wymagania

  • uprawnienia SEP E grupa G1 do 1 kV (mile widziane do 15kV)
  • zdolności manualne i dokładność wykonywanej pracy
  • wykształcenie min. zawodowe lub techniczne o specjalności elektrycznej
  • znajomości budowy i zasad działania urządzeń i maszyn elektrycznych
  • język angielski lub niemiecki - znajomość w stopniu komunikatywnym
  • odpowiedzialność i umiejętność organizacji pracy
  • wymagana mobilność

Oferujemy

  • wynagrodzenie 26Euro/h
  • indywidualny model zjazdów
  • możliwość szkoleń i rozwoju
  • brak monotonii pracy
  • dużą samodzielność
  • zatrudnienie B2B z możliwością wsparcia naszych księgowych
  • przyjazną atmosferę
  • wsparcie w każdej kwestii od polskiego koordynatora

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SISBRAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 33-334 Mszalnica Mszalnica 191, NIP: 7343579262 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.