Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Energetyk

Umowa o pracę

Pełny etat

ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA świadczy usługi z zakresu rozwiązań dla energetyki, które realizowane są przez zespół doświadczonych fachowców.

Nasz zespół to inżynierowie z olbrzymią wiedzą praktyczną, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Synergia ich kompetencji w połączeniu z otwartością na niestandardowe pomysły oraz stosowanie nowoczesnych praktyk gwarantujących najwyższą jakość obsługi służą harmonijnej, opartej na dialogu współpracy z Klientami i budowaniu ich zaufania poprzez natychmiastowe reagowanie na zgłaszane potrzeby.

Firma działająca w branży elektroenergetycznej, specjalizująca się w projektowaniui produkcji urządzeń dla energetyki zawodowej, przemysłu ciężkiego oraz górnictwaw związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje zdecydowanych kandydatów na stanowisko: Montera

Monter

Obowiązki

  • ustawianie konstrukcji metalowych
  • montaż konstrukcji metalowych oraz podzespołów
  • regulacje mechaniczne i pakowanie wyrobu gotowego
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Wymagania

  • sumienność i staranność
  • wykształcenie min. średnie lub zawodowe
  • zdolności manualne
  • zaangażowanie i chęć do nauki

Oferujemy

  • możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji
  • szkolenie stanowisko oraz wsparcie brygadzisty
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • dofinansowane do opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty multisport