Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Itzu Jobs Polska sp zoo

Konserwator urządzeń dźwignicowych

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie

Elektromechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • wykonywanie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń dźwignicowych,
  • podejmowanie działań korygujących i naprawczych

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe – elektryk, elektromechanik,
  • uprawnienia UDT do obsługi i konserwacji UTB (mile widziane lub do nabycia u pracodawcy),
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
  • dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach, praca I zmianowa,
  • chęć do podjęcia stałej pracy i zaangażowanie.

Oferujemy

  • stałą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość zdobycia uprawnień na urządzenia UDT,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, system motywacyjny i zabezpieczenie socjalne,
  • dostęp do wiedzy i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • przyjazną atmosferę pracy.