Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024

Specjalista w zakresie psychologii k.110.45.2024

  • Warszawa, mazowieckie

Psycholog

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psycholog
  • Zawody: Psycholog
  • Inne wymagania:
    - posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych;
    -posiadanie obywatelstwa polskiego, obywatelstwa innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) - strony umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej, albo obywatelstwa innego państwa, jeżeli na podstawie przepisów prawa Unii Europejskiej przysługuje mu prawo podjęcia zatrudnienia lub samozatrudnienia na
    terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na zasadach określonych w tych
    przepisach;
    - ukończone wyższe studia z zakresu psychologii w Rzeczypospolitej Polskiej
    i uzyskanie tytułu magistra lub ukończone zagraniczne studia z zakresu
    psychologii uznane w Rzeczypospolitej Polskiej;
    - posiadanie co najmniej 3-letniego stażu pracy w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo 3-letniej praktyki klinicznej;
    - posiadanie nieposzlakowanej opinii;
    - kandydat nie może być skazany prawomocnym wyrokiem za przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;
    - przeciwko kandydatowi nie może być prowadzone postępowanie o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe;
    - stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na stanowisku specjalisty w zakresie psychologii.

    Zakres zadań:

    Zakres i sposób realizacji zadań na stanowisku specjalisty w zakresie psychologii
    określają przepisy prawne tj. Ustawa z dnia 5 sierpnia 2015 r. o opiniodawczych
    zespołach sądowych specjalistów (Dz.U.2018.708 t.j.).

    Wymagane dokumenty i oświadczenia:
    - wniosek o zatrudnienie na stanowisku specjalisty w zakresie psychologii,
    - życiorys i informacja o przebiegu kariery zawodowej,
    - oryginał lub urzędowo poświadczony odpis dokumentu potwierdzającego ukończenie studiów wyższych z zakresu psychologii w Rzeczypospolitej Polskiej i uzyskanie tytułu zawodowego magistra lub ukończenie
    *druki oświadczeń dostępne są na stronie internetowej sądu
    w zakładce działalność sądu/oferty pracy/wzory oświadczeń/oświadczenie dla kandydatów
    na stanowiska w OZSS zagranicznych studiów z zakresu psychologii uznanych w Rzeczypospolitej
    Polskiej,
    - oryginały, urzędowo poświadczone odpisy lub poświadczone przez siebie
    kopie dokumentów potwierdzających: co najmniej 3-letni staż pracy
    w poradnictwie rodzinnym lub z młodzieżą społecznie niedostosowaną albo
    3-letnią praktykę kliniczną,
    - zaświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na stanowisku specjalisty w zakresie psychologii wydane przez lekarza uprawnionego do przeprowadzania wstępnych, okresowych i kontrolnych badań lekarskich
    pracowników, na podstawie wyników badania lekarskiego przeprowadzonego przy uwzględnieniu tego, że na stanowisku specjalisty występują zagrożenia wynikające z pracy na stanowiskach decyzyjnych
    i związanych z odpowiedzialnością, oraz obejmującego, jeśli lekarz przeprowadzający badanie uzna to za niezbędne do prawidłowej oceny stanu zdrowia, skorzystanie z konsultacji psychologicznej,
    - oświadczenie, że kandydat posiada obywatelstwo polskie, obywatelstwo innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) stron umowy
    o Europejskim Obszarze Gospodarczym lub Konfederacji Szwajcarskiej albo obywatelstwo innego państwa, jeżeli na podstawie przepisów prawa Unii Europejskiej przysługuje mu prawo podjęcia zatrudnienia lub
    samozatrudnienia na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej na zasadach
    określonych w tych przepisach,
    - oświadczenie kandydata o posiadaniu pełnej zdolności do czynności
    prawnych,
    - oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za przestępstwo
    ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,*
    - oświadczenie, że nie jest prowadzone przeciwko kandydatowi postępowanie
    o przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub przestępstwo skarbowe,
    - podpisana zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji na
    stanowisko specjalisty w zakresie psychologii

    Dokumenty należy przesłać drogą pocztową (decyduje data wpływu do Sądu) w zamkniętych kopertach wraz z oznaczeniem konkursu (K.110.45.2024) do dnia 20 kwietnia 2024 roku na adres: Oddział Kadr Sądu Okręgowego WarszawaPraga w Warszawie, ul. Poligonowa 3, 04-051 Warszawa bądź złożyć osobiście na Biurze
    Podawczym w siedzibie Sądu Okręgowego Warszawa-Praga w Warszawie.

    Dodatkowe informacje można uzyskać w Oddziale Kadr tut. Sądu pod nr tel. (22)
    417-74-15
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 7 560 do 7 764 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + trzynaste wynagrodzenie + okresowe nagrody pieniężne
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP