Poszukuje grafika komputerowego

Studio Profesja
  • Wrocław, dolnośląskie

Informatyk

Umowa o dzieło

Praca zdalna

Studio Profesja, zlokalizowane we Wrocławiu, poszukuje doświadczonego Grafika komputerowego do współpracy na zasadach umowy o dzieło, następnie na umowę o pracę.

Opis stanowiska:
- Tworzenie wysokiej jakości wizualizacji 3D budynków, domów jednorodzinnych, wnętrza mieszkań.
- Opracowywanie koncepcji kreatywnych i wdrażanie ich do gotowych projektów.
- Ciągłe poszerzanie wiedzy i umiejętności w zakresie oprogramowania do projektowania graficznego.

Wymagania

- Doświadczenie w tworzeniu wizualizacji 3D budynków, domów jednorodzinnych, wnętrza mieszkań.
- Doświadczenie w obsłudze w jednym z programów graficznych: 3DS Max, SketchUp, Blender, Rhino, lub inny program do tworzenia wizualizacji 3D.
- Posiadanie pełnej wersji jednego z wymienionych programów, lub innego nie podanego powyżej do tworzenia wizualizacji 3D.
- Odpowiednie wymagania sprzętowe do pracy z tymi programami.

Oferujemy

- Dodatkowa praca.
- Praca zdalna .
- Umowa o dzieło.
- Nienormowany tryb pracy.
- Wynagrodzenie jest zależne od zleceń od klientów.
- Cennik naszych prac można sprawdzić na naszej stronie: profesjastudio.pl
- Możliwość uzgodnienia warunków zatrudnienia.
- W późniejszym etapie współpracy umowa o pracę na pełny etat.

Zajmujemy się tworzeniem wizualizacji 3D budynków, domów jednorodzinnych, wnętrza mieszkań.
Więcej o nas na naszej stronie: profesjastudio.pl
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)