Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Pracownik porządkowy ON- System dzienny

ACS
  • Warszawa, mazowieckie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

"ACS" Sp. z o.o. należąca do Grupy Kapitałowej Polskie Państwowe "Porty Lotnicze", zarządzającego m.in. Lotniskiem Chopina w Warszawie, obecnie poszukuje osób do pracy na stanowiskach:

Młodszego Pracownika Porządkowego na terminalu lotniska im. F. Chopina w Warszawie

Oferta skierowana jest do osób z orzeczoną niepełnosprawnością.

Miejsce pracy :

Lotnisko im. F. Chopina w Warszawie, ul. Żwirki i Wigury 1.

Zakres obowiązków m.in. :

- utrzymanie porządku i czystości w przestrzeni dostępnej dla pasażerów, odkurzanie wykładzin, serwis toalet, mycie podłóg.

Wymagania formalne:

- posiadanie ważnego orzeczenia o niepełnosprawności;

posiadanie obywatelstwa polskiego lub innego kraju Unii Europejskiej i posługiwanie się w mowie i piśmie językiem polskim;

- niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie;

- zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, rzetelność.

Oferujemy

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej na rynku od 15 lat;

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (przy pełnym etacie wynagrodzenie miesięczne to około 4246,00 brutto (tj. 3860,00 zł brutto + 10% premii);

- możliwość podjęcia pracy na pełen etat, ¾ etatu lub ½ etatu;

- prywatną opiekę medyczną (pakiet świadczeń medycznych dofinansowywany przez pracodawcę);

- świadczenia socjalne (z ZFŚS).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza rekrutacyjnego.

Więcej informacji o ofercie pod numerem tel.:

Do rozpatrzenia przesyłanej korespondencji oraz CV, niezbędne jest umieszczenie w ich treści zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami.