Młodszy Specjalista ds. Digital Marketingu B2B

Jobnonstop
  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. marketingu

Umowa o pracę

Branża: Gym & Fitness

Lokalizacja biura: Warszawa Śródmieście (hybryda)
Forma zatrudnienia: Kontrakt B2B
6 000 - 8 000 PLN + VAT (plus bonus miesięczny)

Poszukujemy zawodnika do obszaru marketingu, który lubi sport i może dołączyć do mistrzowskiej drużyny, kreującej różnorodne strefy treningowe.
Będziesz szlifować formę w tworzeniu ciekawych treści, kreatywności i używaniu nowoczesnych narzędzi marketingowych. A przede wszystkim weźmiesz udział w różnych obozach treningowych, aby awansować do wyższej ligi (kursy i szkolenia branżowe finansowane przez pracodawcę).

UWAGA: dołączysz do zespołu, który ma bzika na punkcie aktywności fizycznej, zaaplikuj!

Wymagania

· Doświadczenie w marketingu około roku
· Podejście do marketingu z pasją oraz chęć do dalszego rozwoju zawodowego w tej branży
· Otwartość na naukę i poszerzanie kompetencji
· Zdolność do szybkiego uczenia się
· Komunikatywna znajomość języka angielskiego
· Pasja do zadań marketingowych
· Mile widziane zainteresowania sportem
· Podstawowa wiedza z zakresu SEO, znajomość narzędzi Google Ads, FB Ads, Google Analytics
· "Lekkie pióro"
· Kreatywność i inicjatywa w wyszukiwaniu skutecznych rozwiązań

Zadania:
· Udział w kursach i szkoleniach w celu dalszej nauki i rozwoju
· Udział we wdrażaniach kampanii marketingowych związanych z promocją firmy: kampanie SEM, SEO i inne formy reklamy online i offline
· Udział w tworzeniu lejków marketingowych ukierunkowanych na pozyskiwanie leadów sprzedażowych
· Współpraca z dostawcami zewnętrznymi
· Aktywna współpraca z całym teamem

Oferujemy

· Możliwość udziału w branżowych szkoleniach i kursach finansowanych przez pracodawcę
· Możliwość rozwoju wielu umiejętności przydatnych w dalszej karierze zawodowej
· Atrakcyjne wynagrodzenie + bonus miesięczny
· Biuro bez korpo klimatu (kapitalna siłownia w biurze!)
· Duża elastyczność i swobodę w działaniu
· Swobodną atmosferę i niekorporacyjny styl
· Możliwość pracy w trybie hybrydowym, po okresie onboardingu
· Świetną lokalizację biura (centrum Warszawy)
· Pracę w zgranym zespole, pełnym pasji do sportu
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)