Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Mechanik maszyn

Klient portalu
  • Ostrowiec Świętokrzyski, świętokrzyskie pow. ostrowiecki
  • 5 000-6 500 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Dla Naszego klienta w Starachowicachposzukujemy mechanika maszyn.

Szukasz stałej pracy? Mamy dla Ciebie idealną ofertę! Nie czekaj wyślij swoją aplikację!

Zakres obowiązków

  • dokonywanie napraw, remontów maszyn
  • wykonywanie przeglądów/konserwacji maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
  • sporządzanie protokołów na podstawie wykonanych prac

Wymagania

  • uprawnienia elektryczne grupy G1 do 1kV
  • umiejętność czytania schematów hydraulicznych
  • umiejętność czytania rysunków mechanicznych oraz biegłe posługiwanie się dokumentacją techniczno-ruchową.

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio u Klienta na podstawie umowy o pracę
  • pracę w systemie 2 zmianowym od pon-pt; w godzinach 6-14;14-22
  • wynagrodzenie od 5000 PLN do 6500 PLN brutto miesięcznie
  • Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności
  • Wysyłając dokumenty rekrutacyjne przyjmuję do wiadomości, że:
    Administratorem danych osobowych jest Aplikuj.pl Paweł Strykowski z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Legionów 26/28. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu realizacji usługi opisane w Regulaminie pracowników przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora. Oświadczam, że akceptuję Regulamin Pracowników portalu www.aplikuj.pl.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora oraz Pracodawcę publikującego ogłoszenie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby rekrutacji Pracodawcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.