Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
BPBP SA

Radca Prawny firma budowlana

  • Bielsko-Biała, śląskie

Radca prawny

Umowa o pracę

Pełny etat

Menedżer

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna ma 70-letnią tradycję, a od przeszło ćwierćwiecza z powodzeniem znajduje się w nowych realiach rynkowych kraju po okresie transformacji, poszerzając listę ciekawych realizacji z zakresu budownictwa przemysłowego, infrastruktury, ogólnego i mieszkaniowego.

Zakres obowiązków

  • Zabezpieczenie interesów Spółki na etapie przygotowywania treści umów poprzez analizowanie treści oraz warunków umów związanych z działalnością Spółki;
  • Obsługa prawna firmy, w szczególności w obszarze prowadzonych zadań inwestycyjnych, umowy o roboty budowlane, aspekty administracyjno-prawne procesu budowlanego;
  • Reprezentowanie Spółki w postępowaniach przedsądowych oraz postępowaniach administracyjnych i sądowych wszystkich instancji, w szczególności w sprawach z zakresu prawa cywilnego;
  • Przygotowywanie opinii prawnych, ustalanie stanu faktycznego, analiza przepisów, proponowanie potencjalnych rozwiązań, przewidywanie ryzyka poszczególnych rozwiązań, uzgadnianie stanowiska prawnego w przedmiotowej sprawie;
  • Przygotowywanie m.in. pism, wniosków do organów i Sądów;
  • Wymiana korespondencji z organami administracji państwowej w zakresie wymagającym udziału prawnika, analiza stanu prawnego sprawy (zbieranie informacji, opis stanu faktycznego itp.; przygotowywanie odpowiedzi);
  • Prowadzenie procesów sądowych w imieniu Spółki;
  • Operacyjne wsparcie dla wszystkim działów w firmie w zakresie prawno-administracyjnym;
  • Współpraca z zewnętrznymi kancelariami prawnymi w sytuacjach wymagających zewnętrznych opinii, etc;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji prawniczej wewnętrznej i zewnętrznej;
  • Sprawowanie kontroli nad dokumentacją dotyczącą kontraktów budowlanych;
  • Zarzadzanie zespołem;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;
  • Uprawnienia radcy prawnego;
  • Dobra, praktyczna znajomość prawa, w szczególności prawa cywilnego i procedury cywilnej administracyjnego, prawa budowlanego, znajomości budowlanych procesów inwestycyjnych oraz zagadnień;
  • Mile widziane min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie branży budowlanej lub kancelarii prawnej;
  • Mile widziana znajomości w ujęciu teoretycznym i praktycznym przepisów z zakresu prawa spółek handlowych, prawa pracy;
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów formalno-prawnych;
  • Zaangażowanie i otwartość na stałe pogłębianie wiedzy z zakresu prawa;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność zarządzania zespołem, delegowanie zadań;
  • dobra organizacji pracy, w szczególności umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobrej zdolności komunikacyjnej i organizacyjnej;
  • Silnej motywacji i zaangażowania w wykonywane zadania;
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office z umiejętnością sprawnego korzystania z systemów prawniczych;
  • Dyspozycyjność;
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy, w tym komputer, telefon;
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej;
  • Pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – m.in. Prywatna opieka medyczna, karta multisport;
  • Pakiet socjalny (m.in. Wczasy pod gruszą, bony świąteczne, itp.);
  • Możliwość skorzystania z ośrodka wczasowego;
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki świąteczne
  • Karta Multisport
  • Pakiet socjalny
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. 43-300 Bielsko-Biała Boruty Spiechowicza 27, NIP: 547-016-88-63. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. 43-300 Bielsko-Biała Boruty Spiechowicza 27, NIP: 547-016-88-63 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.