Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG

Praca sezonowa- sadzenie, zbiór warzyw od końca kwietnia 2024

  • Niemcy zagranica

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca sezonowa - sadzenie, zbiór warzyw od końca kwietnia 2024

Miejsce pracy: Capplen (Niemcy)

Wymiar pracy: sezonowa umowa o prace

Praca odbywa się w systemie akordu grupowego, indywidualnego (zbiór warzyw) oraz na godziny (12,41 €/godz.netto -inne prace)

Zakres obowiązków

  • sadzenie, zbiór, pakowanie, sortowanie, mycie warzyw
  • praca na polu i na hali ( w zależnosci od rodzaju pracy)

Wymagania

  • uprawnienia (prawo jazdy kat.T,C,E,D wózek widłowy,autobus) będą dodatkowym atutem

Oferujemy

  • wolne termin sa mozliwe od końca kwietnia 2024 oraz kolejne miesiace do konca roku
  • ( liczba miejsc w kazdym planowanym terminie ograniczona)
  • umowa nieopodatkowana na dwa miesiące z możliwością przedłużenia(z podatkiem)
  • bardzo dobre warunki mieszkaniowe ( pokoje 4 - osobowe z łazienką, lodówką, dostęp do internetu) płatne 9 € za dobę
  • sklep na terenie Firmy (Rewe)
  • Imbiss
  • zapewnione ubezpieczenie oraz opieka lekarska na czas zawartej umowy
  • dogodne letnie terminy dla uczniow i studentow (czerwiec,lipiec, sierpień, wrzesień)

W celu sprawnej rekrutacji proszę wysłać dane:

imię, nazwisko, data urodzenia, adres , tel. kontaktowy oraz możliwy termin przyjazdu.

(bez pełnych danych, zgłoszenie nie zostanie przyjęte!!!!)

Mówimy po polsku!

  • Administratorem danych osobowych jest Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG 49692 Cappeln Im Siehenfelde 13, NIP: DE814689904. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG 49692 Cappeln Im Siehenfelde 13, NIP: DE814689904 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.