Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pow. bielski

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

PPH Pamadex

Producent przemysłowych opakowań drewnianych z siedzibą w Ligocie k.Czczechowic-Dziedzic, poszukuje osoby na stanowisko KIEROWCY z prawem jazdy kat. C+E w transporcie krajowym od poniedziałku do piątku (weekendy wolne).

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny:
tel. 601460265
tel. 601460263

lub

osobisty w siedzibie firmy
od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15.

Adres firmy:
PPH Pamadex
ul. Tartaczna 19
43-518 LIGOTA k.Czechowic-Dziedzic.

Zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdu o masie powyżej 3,5 tony;
  • Wsparcie pracowników produkcji w czasie postoju;
  • Zaopatrzenie i dostawa w ramach wlasnej produkcji;

Wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C+E;
  • Cyfrowa karta kierowcy;
  • Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów typ MEGA;

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat w systemie jednozmianowym od poniedziałku do piątku od 7 do 15;
  • Pracę na terenie woj. śląskiego
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • ubezpieczenie grupowe

  • Administratorem danych osobowych jest PPH Pamadex 43-518 LIGOTA Tartaczna 19, NIP: 6520007879. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PPH Pamadex 43-518 LIGOTA Tartaczna 19, NIP: 6520007879 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.