Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Opole, opolskie

Farmaceuta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Magister farmacji Opole

Apteka "Galen" w Opolu (ul. Oświęcimska) zatrudni magistra farmacji na pełny etat, umowę zlecenie lub inną formę współpracy (B2B).

Jesteśmy częścią sieci aptek Galen, prowadzonej przez Farmaceutę od ponad 30 lat.

Zapewniamy stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie wsparte systemem motywacyjnym i ubezpieczenie zdrowotne.

Oferujemy naszym pracownikom udział w atrakcyjnym systemie motywacyjnym, liczne szkolenia i wsparcie w rozwoju osobistym.

Zakres obowiązków

  • Fachowe doradztwo i ekspediowanie produktów leczniczych
  • sporządzanie leków recepturowych
  • współuczestniczenie w tworzeniu dostępności asortymentu apteki - bieżące zamówienia towaru

Wymagania

  • wykształcenei kierunkowe wraz ze stażem w aptece otwartej
  • Sprawna obsługa komputera,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z pacjentami i pozostałym personelem apteki

Oferujemy

  • Szkolenia menedżerskie, sprzedażowe, negocjacyjne, IT.
  • Szkolenia w zakresie poszerzania wiedzy fachowej, dermo-kosmetycznej.
  • Szkolenia w zakresie rozwoju osobistego.
  • Wewnętrzny system motywacyjny
  • Dostęp do bezpłatnego ubezpieczenia zdrowotnego
  • "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych, którym jest GALEN J. Talik, M. Stolarczyk Spółka Jawna z siedzibą w Krakowie 30-347 Kraków, ul. Kapelanka 56 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko magistra farmacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GALEN J.Talik, M.Stolarczyk Spółka Jawna 30-347 Kraków Kapelanka 56, NIP: 9491634812 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.