Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
Eurovia Polska S.A.

Majster Robót Drogowych

  • Wrocław, dolnośląskie

Kierownik budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Eurovia jest międzynarodowym liderem w zakresie budownictwa drogowego, produkcji kruszyw drogowych i recyklingu materiałów budowlanych. Jesteśmy częścią Grupy VINCI - jednego z największych światowych przedsiębiorstw działających w branży budowlanej.

teren pracy: powiat kłodzki, ząbkowicki, wałbrzyski, dzierżoniowski, strzeliński

Zakres obowiązków

  • organizowanie i nadzorowanie robót realizowanych siłami własnymi lub poprzez podwykonawców,
  • zapewnienie bezpiecznych warunków pracy,
  • zapewnienie sprzętu i materiałów,
  • kontrolowanie jakości, terminowości i kosztów prowadzonych robót,
  • raportowanie

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe w zakresie budownictwa drogowego - magister
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne i organizacyjne
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • perspektywę rozwoju i wieloletniej współpracy
  • wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas
  • pracę w organizacji dbającej o bezpieczeństwo pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów
  • kompleksowy program wdrożenia
  • bogaty katalog szkoleń w ramach Eurovia Akademia
  • prywatną opiekę medyczną
  • kartę sportową
  • dofinansowanie do wypoczynku
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • możliwość udziału w akcjonariacie pracowniczym
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Dofinansowanie do nauki języka obcego
  • Karta Multisport
  • Pakiet socjalny
  • Program poleceń pracowników
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych są spółki Eurovia w Polsce tj. Eurovia Polska S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce, Eurovia Kruszywa S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce, ETF Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce, Kopalnie Surowców Mineralnych „Kosmin” Sp. z o.o., z siedzibą w Bielanach Wrocławskich przy ulicy Irysowej 1, 55-040 Kobierzyce oraz Eurovia Bazalty S.A. z siedzibą przy ul. Stawowej 18, 59-800 Lubań (dalej: „administrator”).
  • Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez spółki Grupy VINCI. W ramach Grupy VINCI mogą to być następujące spółki:

    • Eurovia Polska S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, ul. Irysowa 1, 55-040 Kobierzyce,

    • Eurovia Kruszywa S.A. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, ul. Irysowa 1, 55-040 Kobierzyce,

    • Eurovia Bazalty S.A. z siedzibą w Lubaniu (59-800), ul. Stawowa 18,

    • Kopalnie Surowców Mineralnych „KOSMIN” Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, ul. Irysowa 1, 55-040 Kobierzyce,

    • ETF Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, ul. Irysowa 1, 55-040 Kobierzyce,

    • Warbud S.A. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 32,

    • VINCI Construction Usługi Wsparcia Sp. z o.o. w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 32,

    • VINCI Construction Polska Sp. z o. o. w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 32,

    (dalej: „Administrator”).

    Administrator danych wyznaczył inspektora ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez e-mail: iod@vinci-construction.com we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.”

    Jeśli wyraża Pan/Pani zgodę na wzięcie udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez wyżej wymienione spółki Grupy VINCI prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych oraz innych informacji zawartych w załączonych dokumentach, w celach obecnych, jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółki Grupy VINCI. W ramach Grupy VINCI mogą to być następujące spółki: