Cedrob Foods S.A.

Brygadzista produkcji

  • Mokrsko, łódzkie pow. wieluński

Brygadzista

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Zakłady Mięsne Silesia S.A. to firma z polskim kapitałem zatrudniająca pracowników w pięciu zakładach produkcyjnych. Jesteśmy liderem w branży mięsnej w Polsce w zakresie przetwórstwa. Tworzymy doskonałe produkty pod markami Cedrob oraz Duda. W związku z nabyciem kolejnych zakładów produkcyjnych do naszego ambitnego zespołu poszukujemy osób, które będą częścią prężnie rozwijającej się firmy, gwarantującej stabilne zatrudnienie, rozwój zawodowy oraz udział w innowacyjnych projektach.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko BRYGADZISTY PRODUKCJI

Miejsce pracy: Mokrsko, pow. wieluński

Zakres obowiązków

  • Organizacja pracy i przydział zadań podległym pracownikom
  • Nadzór nad prawidłową i zgodną z instrukcjami eksploatację maszyn i urządzeń w obrębie podległego procesu
  • Współodpowiedzialność za realizację procesów z punktu widzenia realizacji planów ilościowych, jakościowych i wartościowych
  • Współodpowiedzialność za ciągłość i terminowość prowadzenia procesów
  • Nadzór nad gospodarką materiałową
  • Prowadzenie procesu produkcji zgodnie z opisami technologicznymi
  • Nadzór nad utrzymaniem odpowiednich warunków sanitarno-higienicznych

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowana branża zajmująca się przetwórstwem mięsnym
  • Umiejętność zarządzania zespołem produkcyjnym
  • Umiejętność koordynacji kilku działań jednocześnie
  • Umiejętność podejmowania decyzji, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie III zmianowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę w systemie 3 zmianowym
  • Bezpłatne posiłki
  • Pakiet sportowy, system poleceń pracowniczych,
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Paczki okolicznościowe
  • Bilety na imprezy kulturalne
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Karnety na siłownię
  • Owoce w pracy
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Program poleceń pracowników
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Stołówka pracownicza
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem Twoich danych osobowych jest Cedrob Foods S.A. z siedzibą
    w Katowicach (40-084), ul. Opolska 22, adres e-mail: dane@duda.pl
    Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz do celów przyszłych rekrutacji, jeśli wyraziłeś stosowną zgodę w treści swojej aplikacji.
    Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.
    Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś, decydując się na dodanie tych danych
    w przesłanym do nas zgłoszeniu rekrutacyjnym.
    Podanie dobrowolnych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji - aby wycofać zgodę, skontaktuj się z nami na adres e-mail dane@duda.pl lub na adres siedziby Spółki.
    Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane
    w ogłoszeniu przez okres 12 miesięcy lub przez okres 12 miesięcy jeśli wyraziłeś/aś zgodę na udział
    w przyszłych procesach rekrutacji.
    Masz prawo dostępu do swoich danych, prawo sprostowania danych, ograniczenia, usunięcia lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz przenoszenia danych. Przysługuje Ci również prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.
    Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
    Podane przez Ciebie dane nie będą poddane zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w szczególności profilowaniu.
  • Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem w przyszłych procesach rekrutacji prosimy o dopisanie do klauzuli zapisu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cedrob Foods S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)