Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
Selleo Labs sp. z o.o.

Business Development Representative

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 10 000-12 000 zł netto / mies. Kontrakt B2B

Handlowiec

Kontrakt b2b

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

Praca zdalna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Selleo to firma programistyczna z Bielska-Białej, która od 2005 roku tworzy aplikacje webowe i mobilne dla klientów z Europy, Stanów Zjednoczonych i Australii. Wykorzystując nowoczesne technologie (React, React Native, Ember, Elixir, Ruby on Rails, Node) Selleo dostarcza rozwiązania wspierające procesy biznesowe zarówno małych i średnich przedsiębiorstw jak i międzynarodowych korporacji.
Zwinne podejście do zarządzania, ciągłe doskonalenie umiejętności oraz płaska struktura organizacyjna są fundamentami kultury organizacyjnej Selleo. Celem firmy jest budowanie środowiska, w którym szczęśliwi ludzie mogą realizować swoje zawodowe pasje. Programiści pracując w samo-organizujących się zespołach wybierają projekty oraz stosowane rozwiązania technologiczne, a także mają realny wpływ na funkcjonowanie organizacji.

Dołącz do naszego zespołu jako Business Development Representative!

W Selleo Labs od ponad 19 lat tworzymy oprogramowanie dla klientów z całego świata specjalizując się w domenach HRTech i EdTech oraz tworząc aplikacje wspierające procesy biznesowe. Stosując konsultacyjne podejście do sprzedaży, edukujemy naszych klientów stając się dla nich partnerem technologicznym, a nie tylko dostawcą usługi. Jeśli cenisz takie podejście do sprzedaży, lubisz osiągać ambitne cele i chcesz współtworzyć najlepszą strategię sprzedaży w Polsce to musisz do nas napisać.

Zakres obowiązków

Co będziesz robić?

Jako Business Development Representative będziesz odpowiedzialny/a za aktywną sprzedaż na terenie Polski, w tym za budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji biznesowych z klientami, a także za osiąganie wyznaczonych celów sprzedażowych. Twoim zadaniem będzie identyfikacja nowych możliwości biznesowych, negocjowanie umów oraz współpraca z zespołem w celu pozyskania klientów oraz utrzymywania z nimi stałej relacji.

Twoje przyszłe obowiązki:

  • Analiza potrzeb klientów i samodzielne opracowywanie indywidualnych ofert dla klientów biznesowych i indywidualnych,

  • Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów na terenie całej Polski,

  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami tworząc atmosferę sprzyjającą długotrwałej współpracy,

  • Realizacja celów sprzedażowych i założeń biznesowych, w tym raportowanie i monitorowanie wyników sprzedażowych oraz zarządzanie kampaniami maksymalizując cele i wyniki,

  • Uczestniczenie w wydarzeniach branżowych, konferencjach i spotkaniach biznesowych.

Wymagania

A czego my oczekujemy…?

  • Doświadczenia sprzedażowego w kontaktach na wszystkich szczeblach organizacyjnych,

  • Komunikatywności, umiejętności budowania i utrzymania relacji z zespołem oraz klientami,

  • Wykazania się sukcesami na polu budowania długofalowych relacji biznesowych oraz inicjatywą w działaniu;

  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych,

  • Zainteresowania branżą technologiczną lub znajomości wybranej branży,

  • Władania językiem angielskim, co najmniej na poziomie B2.

  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity: Otrzymasz wynagrodzenie netto wynoszące od 10000 do 12000 PLN na B2B oraz motywujący system prowizyjny.

  • Praca z najlepszymi: Będziesz otaczać się wykwalifikowanymi profesjonalistami, korzystając z 19 lat doświadczeń w sprzedaży na rynku międzynarodowym.

  • Kultura oparta na zaufaniu: Pracujemy w przyjaznej atmosferze, promując otwartość i współpracę.

  • Stały rozwój: Będziesz otrzymywać regularne informacje zwrotne na temat swojej pracy oraz odbywać spotkania 1on1 z liderem zespołu.

  • Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego dalej w skrócie „RODO”, informujemy, iż:
    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Selleo Labs sp. z o.o., z siedzibą przy ulicy Powstańców Śląskich 3.
    Kontakt z Osobą odpowiedzialną za ochronę danych osobowych można uzyskać elektronicznie, pisząc na adres e-mail: privacy@selleo.com lub pisemnie na adres Administratora.
    Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody (art. 6 ust. 1 lit a) RODO), na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora (art. 6 ust 2 lit f) RODO) i/ lub na podstawie obowiązujących zapisów z Kodeksu Pracy.
    Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą upoważnione przez Administratora osoby, biorący udział w procesie rekrutacyjnym.
    Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez obowiązkowy okres przechowywania dokumentacji związanej z niniejszym procesem oraz do momentu przedawnienia roszczeń. Niektóre rekrutacje w naszej organizacji są ciągłe, dlatego również po zakończeniu procesu rekrutacyjnego, będziemy przechowywać Pani/ Pana dane osobowe w celu możliwości kontaktu z Panią/ Panem do ponownego procesu, na co poprosiliśmy o wyrażenie zgody.
    W granicach przewidzianych prawem posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych osobowych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    W przypadku uznania, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO, posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji procesu rekrutacyjnego. Niepodanie danych spowoduje niemożność realizacji niniejszego procesu.
  • W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych oraz o przysługujących Pani/Panu prawach z tym związanych.
    Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.

    1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Selleo Labs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Selleo Sp. z o.o. Sp.k.), ul. Powstańców Śląskich 3, 43-300 Bielsko- Biała; wpisanym do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzony przez przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, Wydział VIII Gospodarczy pod nr KRS: 000092598, NIP: 547 21 45 694, REGON: 243189012.

    2. z Administratorem można się kontaktować:
    - pisemnie, na adres: Selleo Labs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (dawniej Selleo Sp. z o.o. Sp.k.), ul. Powstańców Śląskich 3, 43-300 Bielsko- Biała,
    - za pomocą poczty elektronicznej, na adres: the@selleo.com

    3. Administrator danych osobowych przetwarza Pani/Pana dane osobowe na podstawie obowiązujących przepisów prawa, zawartych umów oraz na podstawie udzielonej zgody.

    4. Administrator nie wyznaczył Inspektora Ochrony Danych

    5. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są w celu/celach:
    wypełnienia obowiązków statutowych i prawnych ciążących na Selleo Labs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    realizacji umów zawartych z naszymi kontrahentami;
    w pozostałych przypadkach Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody w zakresie i celu określonym w treści zgody.

    6. W związku z przetwarzaniem danych w celach o których mowa w pkt 5 odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być:
    organy władzy publicznej oraz podmioty wykonujące zadania publiczne lub działające na zlecenie organów władzy publicznej, w zakresie i w celach, które wynikają z przepisów powszechnie obowiązującego prawa;
    inne podmioty, które na podstawie stosownych umów podpisanych z Selleo Labs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością przetwarzają dane osobowe.

    7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów określonych w pkt 5, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy powszechnie obowiązującego prawa.

    8. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługują Pani/Panu następujące uprawnienia:
    a) prawo dostępu do danych osobowych, w tym prawo do uzyskania kopii tych danych;
    b) prawo do żądania sprostowania (poprawiania) danych osobowych – w przypadku gdy dane są nieprawidłowe lub niekompletne;
    c) prawo do żądania usunięcia danych osobowych (tzw. prawo do bycia zapomnianym),
    d) prawo do żądania ograniczenia przetwarzania danych
    e) prawo do przenoszenia danyc
    f) prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych

    9. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu w Selleo Labs spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.

    10. W sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą, podanie przez Panią/Pana danych osobowych Administratorowi ma charakter dobrowolny.

    11. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe, w sytuacji gdy przesłankę przetwarzania danych osobowych stanowi przepis prawa lub zawarta między stronami umowa.

    12. Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.