Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
Bispol

Galwanizer

  • Bielsko-Biała, śląskie

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Początki firmy Bispol S.A. sięgają roku 1880. Lata doświadczeń i niekończących się procesów modernizacyjnych prowadziły i prowadzą do doskonalenia produkcji w oparciu o nowe technologie i solidny park maszynowy

Zakres obowiązków

  • przyjmowanie i transport towaru trafiającego do wydziału
  • obsługa urządzeń linii galwanicznej
  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z systemem jakościowym
  • kontrola wyrobów powstających na wydziale

Wymagania

  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (egzamin UDT)
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pracy na produkcji

Oferujemy

  • stałą umowę o pracę
  • motywacyjny system wynagrodzeń (podstawa + premia + nagrody)
  • dodatki na święta
  • dofinansowanie wypoczynku
  • pakiety medyczne, karta multisport
  • Administratorem danych osobowych jest: Fabryka Śrub Bispol Sp. z o.o., 43-300 Bielsko-Biała, ul. Towarowa 30, NIP: 9372414984, Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: Fabryka Śrub Bispol Sp. z o.o. , 43-300 Bielsko-Biała, ul. Towarowa 30 , NIP: 9372414984 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.