Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Nowa Ruda, dolnośląskie pow. kłodzki

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Bożkowska 3, 57-402 Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Naprawy, przeglądy oraz konserwacja instalacji i urządzeń elektrycznych;Montaż tras kablowych, okablowania elektrycznego i teletechnicznego, opraw oświetleniowych, instalacji odgromowych, instalacji siłowych oraz instalacji awaryjnychInne prace elektroinstalacyjne;Diagnozowanie usterek i awarii instalacji elektrycznych oraz dokonywanie napraw;Dbałość o przestrzeganie zasad BHP;

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Uprawnienia: Uprawnienia SEP do 1 kV

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 0, miesiące: 6

Inne wymagania: [Inne] : Wykształcenie zawodowe lub średnie kierunkowe- preferowany profil elektryka;Posiadanie odpowiednich zaświadczeń kwalifikacyjnych (SEP) pow. 1kW potrzebnych przy wykonywaniu prac konserwacyjnych, eksploatacyjnych;Umiejętność czytania i interpretowania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej;Zdolność do pracy na wysokości;Prawo jazdy kat.B;·Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C1 - zaawansowany, w piśmie: C1 - zaawansowany

Pracodawca

Nazwa: MATPLAST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: marsz. Józefa Piłsudskiego 14, 57-400 Nowa Ruda, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie z PUP

ELEKTRYK

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MATPLAST SP . zO.O. 57-402 Nowa Ruda BOŻKOWSKA 3, NIP: 1251586400 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.