Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Dopiewo, wielkopolskie pow. poznański

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Elektromechanik

Twój zakres obowiązków

  • utrzymywanie w należytym stanie wszelkich systemów technicznych ,
  • utrzymywanie w ruchu i sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • przeprowadzanie napraw i konserwacji maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie przeglądów technicznych maszyn i urządzeń,
  • pomoc w innych obowiązkach działu utrzymania ruchu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku: minimum 2 lata,
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • uprawnienia elektryczne minimum do 1kV (15 kV),
  • znajomość sterowników PLC, regulatorów temp. i sterowania maszyn.

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji,
  • dofinansowanie dojazdu do pracy,
  • umowę o pracę zawartą bezpośrednio z Naszą firmą,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ciekawe szkolenia wstępne oraz specjalistyczne,
  • przyjazną atmosferę oraz pracę w międzynarodowym otoczeniu,
  • bogaty pakiet benefitów, m.in. prywatną opiekę medyczną Medicover, kartę Multisport i inne.