Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

TECHNIK ANALITYK DS. BADAŃ WODY- praca na zastępstwo

  • Rybnik, śląskie

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Lider na polskim rynku, Producent Preparatów Chemii Technicznej, a także przedstawicielstwo renomowanych firm Europejskich w zakresie dystrybucji produktów chemii technicznej i profesjonalnych środków chemicznych do kondycjonowania wody, poszukuje pracownika na zastępstwo

Obowiązki

  • Osoby na tym stanowisku będą odpowiedzialne za organizację pracy mobilnego laboratorium w zakresie wykonywania badań wody, analizę wyników oraz wsparcie merytoryczne / techniczne klienta w zakresie monitoringu obiegów oraz pionu handlowego w pozyskiwaniu nowych odbiorców.
  • Obsługiwany region: województwo śląskie, częściowo województwa małopolskie, opolskie, świętokrzyskie, łódzkie

Wymagania

  • Zdolności analityczne
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Umiejętność samodzielnego działania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Oferta skierowana do studentów ostatniego roku lub absolwentów studiów wyższych chemicznych lub pokrewnych
  • Prawo jazdy B
  • Dyspozycyjność
  • Atuty dodatkowe: mile widziana znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym, znajomość merytoryczna i praktyczna procesów oczyszczania wody, orientacja w zakresie uzdatniania wody w zakładach przemysłowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie na zastępstwo na czas określony około 1,5 roku, w prężnie działającej firmie z długoletnią tradycją
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Miłą atmosferę pracy
  • Szkolenia
  • Samochód służbowy

  • Osoby zainteresowane prosimy o składanie dokumentów - CV oraz listu motywacyjnego w języku polskim

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CT-CARD SP. Z O.O. 01-971 WARSZAWA FARYSA 15B, NIP: 5213275775 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.