Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
KFM-Furniture

Kierownik utrzymania ruchu

  • Kolbuszowa, podkarpackie pow. kolbuszowski

Pracownik utrzymania ruchu

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy renomowaną, średniej wielkości firmą produkującą meble dziecięce. Do naszego oddziału w Kolbuszowej poszukujemy Inżyniera Procesu (m/f/d), który wesprze nasz zespół na nowo utworzonym stanowisku.

Stanowisko to charakteryzuje się wysokim stopniem swobody twórczej i obejmuje ekscytujące i zróżnicowane środowisko pracy.

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie harmonogramów przeglądów, remontów i konserwacji
  • Nadzór nad utrzymaniem sprawności maszyn i urządzeń maszynowego
  • Zapewnienie zaopatrzenia technicznego oraz nadzór nad realizacją zadań
  • Prowadzenie, opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Uczestnictwo w nowych wdrożeniach oraz inwestycjach
  • Organizacja i koordynacja pracy podległego zespołu
  • Monitorowanie i raportowanie wskaźników utrzymania ruchu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale technicznym
  • Praktyczna znajomość problematyki związanej z naprawami i konserwacją maszyn i urządzeń
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej
  • Umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego
  • Doświadczenie w kierowaniu grupą pracowników
  • Zdolności organizacyjne
  • Sumienność i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Premie świąteczne

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KFM-Furniture 36-100 Kolbuszowa Fabryczna 3, NIP: 8140002486 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.