Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
GRUPA OUTWORKING

Pracownik gospodarczy

  • Zielona Góra, lubuskie

Pracownik sprzątający

Umowa o pracę

Pełny etat

Od momentu naszego powstania w 2012 roku, Grupa Outworking nieustannie rozwija się, aby stać się zaufanym partnerem w dziedzinie opiekuńczej oraz outsourcingu pracowniczego. Nasza specjalność to rynek niemiecki, gdzie z powodzeniem wprowadzamy w życie naszą pasję do pomagania innym i tworzenia wartościowych miejsc pracy. Jesteśmy dumni z faktu, że nasze działania przyczyniły się do zatrudnienia ponad 100 000 osób, co świadczy o naszym zaangażowaniu i skuteczności. Nasza oferta skierowana jest do tych, którzy poszukują nie tylko pracy, ale także możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. Dlatego też w naszym portfolio znajdą Państwo kursy na opiekuna medycznego oraz kursy języka niemieckiego, które są kluczowe dla efektywnego funkcjonowania na niemieckim rynku pracy. W Grupie Outworking rozumiemy, jak ważne jest wsparcie na każdym etapie zawodowej ścieżki. Dlatego też oferujemy pomoc w zapisie na kursy oraz wsparcie w rozpoczęciu pracy. Nasze usługi z zakresu rekrutacji, kadr i płac są kompleksowe i dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Choć nie podajemy tutaj szczegółów dotyczących naszej misji czy wartości, to każdego dnia dążymy do tego, by nasze działania były odzwierciedleniem głębokiego zaangażowania w pomoc innym. Nasze usługi są świadczone z myślą o ludziach i dla ludzi, co jest fundamentem naszej codziennej pracy. Skupiamy się na rynku niemieckim, ale nasze ambicje i działania mają charakter międzynarodowy. Wszystko po to, aby nasi pracownicy i klienci mogli czerpać korzyści z globalnych możliwości, które oferuje dzisiejszy rynek pracy. W Grupie Outworking wiemy, że zaufanie buduje się przez lata, a nasza historia i doświadczenie są tego najlepszym dowodem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej rosnącej rodziny profesjonalistów. Razem możemy więcej!

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla jednego z Naszych Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Obowiązki

  • obsługa załadunku na śmieciarki
  • odbiór nieczystości
  • odstawienie pustych pojemników na posesje
  • dbanie o tereny zielone
  • sprzątanie ulic
  • opróżnianie małych koszy na ulicach

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy 5 dni w tygodniu na poranną zmianę (sporadycznie zmiana popołudniowa)
  • chęć do pracy
  • systematyczność

Oferujemy

  • Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu: 669 888 069
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie 4742 zł brutto (4242 zł brutto/ miesiąc + do 500 zł premii)
  • możliwość przejęcia bezpośrednio przez firmę

  • Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
  • Administratorem danych jest Outworking SA z siedzibą w Poznań 61-502, Langiewicza 2 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne
  • Agencja zatrudnienia, nr certyfikatu 8102