Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
  • Niepruszewo, wielkopolskie pow. poznański

Magazynier

Umowa o pracę

Pełny etat

DSM Nutritional Products Polska jest częścią struktur międzynarodowego koncernu DSM, który jest czołowym, światowym producentem w dziedzinie zdrowia, żywienia i materiałów.

Jako innowatorzy w dziedzinie żywienia, zdrowia i urody, dsm-firmenich odkrywa na nowo, produkuje i łączy niezbędne składniki odżywcze, smaki i zapachy, aby rosnąca populacja świata mogła się rozwijać. Dzięki naszej wszechstronnej gamie rozwiązań, z naturalnymi i odnawialnymi składnikami oraz renomowanymi możliwościami naukowymi i technologicznymi, pracujemy nad stworzeniem tego, co jest niezbędne do życia, pożądane dla konsumentów i bardziej zrównoważone dla planety.

Operator Magazynu

Obowiązki

  • Obsługa wózka widłowego.
  • Dbanie o dokumentację jakościową.
  • Praca z systemem WMS.
  • Praca w zespole i współpraca z innymi pracownikami magazynu.
  • Przestrzeganie procedur i standardów jakościowych.
  • Dbanie o porządek i czystość na magazynie oraz zapewnienie bezpieczeństwa pracy.
  • Kontrola jakości produktów przed wysyłką.

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Jesteś gotów do pracy zmianowej.
  • Masz książeczkę sanitarno-epidemiologiczną – jeżeli jeszcze jej nie posiadasz, pomożemy ci ją wyrobić na nasz koszt.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Wszystkie nadgodziny 100% płatne.
  • Wdrożenie na stanowisku pracy pod okiem doświadczonego Senior Operatora.
  • Dodatkowe benefity: prywatna opieka medyczna, karta MultiSport, karta lunchowa Sodexo (z miesięcznym doładowaniem: 119 zł netto), zabezpieczenie emerytalne w ramach Pracowniczego Programu Emerytalnego oraz wiele innych.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DSM NUTRITIONAL PRODUCTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 96-320 Mszczonów Tarczyńska 113, NIP: 8381575031 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.