Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
PPHU Batis Sp. z o.o.

Specjalista d.s. Zaopatrzenia

  • Bełchatów, łódzkie pow. bełchatowski

Sprzedawca

Umowa o pracę

Pełny etat

PPHU Batis to stabilna firma w pełni z polskim kapitałem działająca od ponad 25 lat w branży motoryzacyjnej Oferujemy naszym klientom części zamienne do pojazdów użytkowych, maszyn budowlanych, przyczep, naczep i autobusów. W związku z ciągłym rozwojem w tej chwili do naszego zespołu poszukujemy:

Obowiązki

Zna­jo­mość bran­ży motoryzacyjnej - Ini­cja­ty­wy oraz sa­mo­dziel­no­ści w dzia­ła­niu - Ko­mu­ni­ka­tyw­ność i umie­jęt­ność pro­wa­dze­nia ne­go­cja­cji han­dlo­wych - Zna­jo­mość ob­słu­gi kom­pu­te­ra (pa­kiet MS Of­fi­ce, pocz­ta elek­tro­nicz­na) - Pra­wa jaz­dy kat. „B" - Zna­jo­mość ję­zy­ka an­giel­skie­go, mile widziana znajomość rynku TIR Części

Wymagania

Pla­no­wa­nie za­ku­pów oraz ko­or­dy­na­cja re­ali­za­cji do­staw ar­ty­ku­łów - Mo­ni­to­ro­wa­nie sta­nów ma­ga­zy­no­wych - Ana­li­za ryn­ku czę­ści zamiennych do samochodów użytkowych oraz ofert do­staw­ców - Rozwój oferty - Współ­pra­ca i kon­takt z do­staw­ca­mi

Oferujemy

Wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę, • Pracę na pełen etat, • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, • Przyjazną atmosferę i wspierających przełożonych, • Pracę w stabilnej firmie z długoletnią tradycją i wiodącą pozycją na rynku, • Możliwość rozwoju zawodowego, • Fundusz oszczędnościowy, • Preferencyjne pożyczki, • Zniżki dla pracowników na produkty oferowane przez firmę, • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego