Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Gdynia, pomorskie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

PROMAT-WODA Sp. z o.o. należy do czołówki firm zajmujących się uzdatnianiem wody. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach, którzy oferują swoje doświadczenie i wiedzę z zakresu uzdatniania wody przy użyciu różnorodnych metod oraz kompleksowej obsługi instalacji na etapie projektowania i wdrażania, jak również ich późniejszego serwisu.

ELEKTRYK

Obowiązki

  • montaż i łączenie urządzeń elektrycznych
  • praca na podstawie instrukcji, instalacji i schematów elektrycznych
  • uzbrajanie szaf elektrycznych w podzespoły
  • wykonywanie oznaczeń na urządzeniach
  • montaż mechaniczny rozdzielnic
  • wykonywanie modyfikacji w rozdzielniach na obiektach u klienta
  • anie kabli w trasach i kanałach kablowych, rowach kablowych a także rurach osłonowych
  • podłączanie kabli do rozdzielnic, szaf sterowniczych i urządzeń elektrycznych

Wymagania

  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych
  • rozumienie zasad działania systemów automatyki (czujniki, przetwornice, częstotliwość, elementy elektryczne itp.) – zapewniamy przyuczenie
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność – częste wyjazdy
  • komunikatywność
  • silna motywacja do pracy

Oferujemy

  • praca w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane kierunki: elektryka, elektromechanika lub automatyka
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • aktualne uprawnienia SEP
  • znajomość programu SEE Electrical
  • znajomość sterowników PLC