Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 14.04.2024
  • Kielce, świętokrzyskie

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma transportowa Warentrans Sp. z o.o. z siedzibą główną w Kielcach poszukuje kandydatów na stanowisko kierowcy C+E.

KIEROWCA C+E

OPIS STANOWISKA PRACY

• praca na sprawnych i dobrze wyposażonych ciągnikach marki MAN, RENAULT, SCANIA,
• prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu chłodnia lub firanka,
• przewóz ładunków pełnych lub drobnicowych, m. in. żywności, artykułów chemicznych oraz lekarstw,
• trasy międzynarodowe w rejonie Unii Europejskiej- najczęściej Niemcy, Francja, Hiszpania
• zróżnicowana ilość punktów i przepinek, zależnie od wykonywanego zlecenia.

WYMAGANIA

• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
• komunikatywność i zaangażowanie w powierzone obowiązki

Mile widziane:
• podstawowe uprawnienia ADR

OFERUJEMY

System zjazdowy: 8/1 lub 8/2. Możliwość ustalenia innego systemu zjazdowego, jednak nie częściej niż wcześniej podane. Wyjazdy z głównej bazy w Kielcach lub z Pogorzyc w woj. małopolskim.
Wynagrodzenie: około 10tys. netto.
Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę.
Bezpośrednie zatrudnienie w polskiej firmie transportowej.
Respektujemy normy czasu pracy kierowcy.

DODATKOWE INFORMACJE

  • oferta skierowana także do obcokrajowców- kontakt z dyspozytorem w języku ukraińskim, rosyjskim oraz angielskim,
  • dla kierowców bez doświadczenia prowadzone są szkolenia w podwójnej obsadzie,
  • rozliczenia zgodne z przepisami obowiązującymi w UE,
  • podczas pauzy 45-godzinnej pobyt w hotelu opłacony przez pracodawcę,
  • możliwość zatrzymania się na weekend w bazie operacyjnej pod Barceloną w Hiszpanii, gdzie znajduje się pełne zaplecze socjalne (toalety, prysznice, kuchnia, stołówka, pralka).