Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
Sanmarks Sp. z o.o.

Doradca klienta w języku łotewskim

  • Jarosław, podkarpackie pow. jarosławski

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Sanmarks oferuje szeroki zakres usług i zaawansowanych rozwiązań   z zakresu Call Center (telemarketing, bazy danych, systemy informatyczne). Obecnie współpracujemy z klientami m.in. z branży finansowej, ubezpieczeniowej, organizacji pozarządowych.

Sanmarks to firma, która SZUKA OSÓB otwartych, pełnych energii oraz charyzmy do pracy. Jeżeli posiadasz podstawowe umiejętności obsługi komputera i lubisz pracę z klientami - jesteś właśnie taką osobą!

doradca klienta w języku łotewskim

Obowiązki

  • telefoniczne umawianie spotkań dla handlowców z różnych branż,
  • udzielanie informacji klientom,
  • przeprowadzanie badań rynkowych,
  • analiza potrzeb klienta,
  • wprowadzanie danych klientów do wewnętrznego systemu.

Wymagania

  • miły głos i dobra dykcja,
  • dobra znajomość języka łotewskiego
  • komunikatywność i zaangażowanie,
  • entuzjazm i pozytywne nastawienie do pracy i klientów,
  • doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem,
  • dyspozycyjność,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe, które przygotuje Cię do pracy,
  • umowa zlecenie z pełnym ubezpieczeniem ZUS,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,

  • Ponieważ, poszykujemy osoby odpowiedzialnej za wdrożenie projektu w Łotwie, wymagamy dobrej znajomości j. łotewskiego!

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sanmarks Sp. z o.o. 37-600 Lubaczów Słowackiego 36, NIP: 7931579276 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.