Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
Asistnet Work Group

Operator maszyn produkcyjnych- Komfortowe warunki pracy

  • Lubań, dolnośląskie pow. lubański

Operator

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • Obsługa maszyn na linii produkcyjnej (m.in. zaklejarki, zgrzewarki, drukarki, maszyny
  • składające, etykieciarki, roboty pop up)
  • Uruchamianie produkcji, ustawianie parametrów procesu i produkcja zgodnie z
  • dokumentacją technologiczną
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego oraz utrzymywanie odpowiedniego
  • poziomu zapasów materiałów i półproduktów
  • Zgłaszanie błędów w procesie, naprawianie drobnych awarii i wykonywanie przezbrojeń maszyn
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej i wprowadzanie danych dotyczących procesu
  • produkcji do system informatycznego
  • Dbałość o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie zasad BHP i odpowiedzialność za
  • powierzony sprzęt
  • Zachowanie czystości i porządku na swoim stanowisku pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn i urządzeń na linii produkcyjnej
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem i wykonywania czynności zgodnie z instrukcją
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu
  • Umiejętność dobrej komunikacji i współpracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilizację i bezpieczeństwo zatrudnienia- większość naszych pracowników świętuje z nami 10- letni staż pracy
  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą Dr Schumacher Sp. Z o.o.
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne + system premiowy (do 1 000 zł brutto)
  • System corocznych rewizji wynagrodzeń i podwyżek
  • Wysokie standardy bezpieczeństwa i komfortowe warunki pracy: brak zapylenia i
  • uciążliwego hałasu, doświetlone światłem naturalnym hale produkcyjne, stała
  • temperatura i wilgotność pomieszczenia 20-21 stopni
  • 8- tygodniowy program wdrożenia do pracy na stanowisku Operatora maszyn
  • (wewnętrzne warsztaty i szkolenia prowadzone przez doświadczonych trenerów)
  • Aktywny udział w optymalizacji procesu produkcji i premie z tytułu wprowadzenia
  • projektu racjonalizatorskiego (300-400 zł brutto)
  • Satysfakcjonujący poziom obsługi naszych pracowników: darmowe napoje (herbata, woda), wysokiej jakości odzież robocza i środki ochrony osobistej serwisowane przez
  • firmę, nowoczesny park maszynowy
  • Standardowy pakiet medyczny w Medicover opłacony przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
  • Rozbudowany pakiet świadczeń świątecznych i okolicznościowych: premia z okazji świąt, dofinansowanie wypoczynku, pożyczka zakładowa z atrakcyjnym oprocentowaniem,
  • spotkania integracyjne
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach i dofinansowanie do studiów
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego i/lub niemieckiego na platformie eTutor
  • Wolne weekendy (pracujemy od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym)
  • Duży parking pracowniczy w siedzibie firmy przy ulicy Jeleniogórskiej 12 w Lubaniu