Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
Apteka z Uśmiechem

Dobry pracodawca poszukuje: TECHNIK FARMACEUTYCZNY

  • Warszawa, mazowieckie

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Miejsce pracy: WarszawaStanowisko: Technik FarmaceutycznyRegion: mazowieckieDOBRY PRACODAWCA SZUKA DOBREGO PRACOWNIKA

Obowiązki

  • prowadzenie sprzedaży wysokiej jakości produktów leczniczych i wyrobów medycznych
  • udzielanie informacji dotyczących stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych w oparciu ostandardy opieki farmaceutycznej
  • sporządzanie leków recepturowych

Wymagania

  • Wykształcenie farmaceutyczne
  • Otwartość na Pacjenta i troska o jego zdrowie
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Umiejętność nawiązywania kontaktu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premie dwumiesięczne
  • Program Multisportlub ubezpieczenie prywatne EnelMed
  • Pracę w profesjonalnym zespole
  • Szkolenia podnoszące kwalifikację i kompetencje zawodowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie