Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024

Konstruktor elektryk praca za granicą projektant instalacji elektrycznych praca hybrydowa

  • Tarnów, małopolskie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

SISBRAT sp. z o.o.

Sisbrat: Tu Realizujesz Swoje Zawodowe Aspiracje.W Sisbrat rozumiemy, że sukces firmy zaczyna się od satysfakcji naszych pracowników. Jako lider w dziedzinie Industry 4.0, oferujemy nie tylko pracę nad innowacyjnymi projektami, ale przede wszystkim środowisko, w którym każdy członek zespołu czuje się doceniony i ma przestrzeń do rozwoju.

Obowiązki

  • Projektowanie i Opracowywanie Dokumentacji: Opracowanie kompleksowej dokumentacji dla maszyn przemysłowych, w tym schematów elektrycznych i konstrukcyjnych rozdzielnic SN/nN i szaf sterowniczych, zgodnie z aktualnymi normami branżowymi.
  • Zaawansowane Projektowanie Elektryczne: Wykorzystanie nowoczesnego oprogramowania CAD i CAE do tworzenia zaawansowanych schematów elektrycznych i systemów automatyki, podnoszących standardy maszyn przemysłowych 4.0.
  • Analiza i Symulacja Systemów: Prowadzenie zaawansowanych analiz i symulacji systemów elektrycznych, aby zoptymalizować ich wydajność i bezpieczeństwo.
  • Zarządzanie Projektami: Efektywne prowadzenie projektów od etapu koncepcji do finalnego wdrożenia, zapewniając ich terminową realizację i zgodność z celami.
  • Wsparcie Techniczne Produkcji: Aktywne rozwiązywanie problemów technicznych napotkanych w trakcie produkcji, dobór optymalnych aparatów elektrycznych i wspieranie standardyzacji procesów.
  • Optymalizacja Wyboru Komponentów: Selekcja komponentów elektrycznych gwarantujących maksymalną efektywność i niezawodność działania maszyn.
  • Innowacje i Ulepszenia: Analiza istniejących rozwiązań w celu ich ulepszenia, zwiększając funkcjonalność i efektywność energetyczną produktów.
  • Personalizacja Projektów: Bliska współpraca z klientami i zespołami projektowymi, aby dostosować maszyny do specyficznych wymagań i potrzeb.
  • Implementacja Nowych Technologii: Wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i technologii, które podnoszą efektywność produkcyjną i innowacyjność oferty.
  • Aktualizacja Wiedzy Branżowej: Utrzymywanie na bieżąco wiedzy o trendach w przemyśle 4.0, wspierając rozwój i konkurencyjność firmy Sisbrat.

Wymagania

  • Umiejętność Interpretacji Schematów: Biegła znajomość schematów i symboli elektrycznych.
  • Znajomość Oprogramowania CAD: Praktyczna znajomość narzędzi takich jak AutoCAD, Eplan Electric P8, czy Eplan ProPanel.
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu maszyn, urządzeń elektrycznych niskiego napięcia, rozdzielnic nN, szaf sterowniczych, instalacji elektrycznych.
  • Wykształcenie Techniczne: Preferowane wykształcenie średnie lub wyższe w kierunkach takich jak elektrotechnika, mechatronika lub pokrewne.
  • Znajomość Języków: Komunikatywny angielski wymagany; znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem.
  • Kompetencje Miękkie: Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, komunikatywność oraz zaangażowanie.
  • Znajomość norm i standardów: Znajomość standardów rozdzielnic, umiejętność pracy zgodnie z aktualnymi normami branżowymi.
  • Dodatkowe umiejętności: Mile widziane doświadczenie w branży jachtowej/morskiej, znajomość środowiska projektowego EPLAN, umiejętność pracy z różnorodnymi programami elektrycznymi/mechanicznymi.
  • Inne: Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę z Innowacyjną Technologią: Dostęp do najnowszych rozwiązań w dziedzinie maszyn 4.0.
  • Rozwijaj Swoje Umiejętności: Szerokie możliwości rozwoju i szkolenia zawodowego.
  • Realny Wpływ na Przemysł: Pracuj nad projektami, które kształtują przyszłość branży.
  • Współpraca z Ekspertami: Dołącz do zespołu wiodących specjalistów w branży.
  • Wyzwania Inżynieryjne: Rozwiązuj intrygujące problemy techniczne.
  • Stabilność Zatrudnienia: Oferujemy pewne i stabilne miejsce pracy.
  • Atrakcyjne Wynagrodzenie: Konkurencyjne zarobki adekwatne do umiejętności doświadczenia.
  • Elastyczność Godzin Pracy: Dostosujemy się do Twojego harmonogramu.
  • Kultura Współpracy: Pracuj w środowisku wspierającym i przyjaznym.
  • Projekty Międzynarodowe: Możliwość pracy nad globalnymi projektami.
  • Rola Pełna Samodzielności: Miejsce, gdzie Twoja inicjatywa jest ceniona.
  • Pionierskie Projekty: Pracuj nad projektami, które definiują nowe standardy w branży.
  • Gwarancja zakwaterowania - Szukamy i organizujemy dla Ciebie zakwaterowanie.
  • Praca Hybrydowo, możliwa w pomniejszym czasy z Polski

  • Naszym priorytetem jest zapewnienie, że nasze zespoły mają dostęp do szkoleń, możliwości rozwoju kariery i elastycznych warunków pracy. W Sisbrat cenimy różnorodność talentów, dlatego poszukujemy specjalistów z różnych dziedzin – od elektryków, mechaników, mechatroników, automatyków, inżynierów, programistów itd., po wsparcie administracyjne.
  • Dołączając do nas, dołączasz do grupy, która wpływa na kształtowanie przyszłości przemysłu. Wspieramy inicjatywy pracowników i ich osobiste ambicje zawodowe, ponieważ wierzymy, że sukces osiąga się wspólnie.
  • Zachęcamy do szybkiej aplikacji - to prosty krok, który do niczego Cię nie zobowiązuje, a może otworzyć drzwi do kariery, o której marzysz. Nie zwlekaj, zrób to teraz i zobacz, co Sisbrat ma Ci do zaoferowania!

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SISBRAT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 33-334 Mszalnica Mszalnica 191, NIP: 7343579262 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.