Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Lekarz

Umowa o pracę

Pełny etat

poszukuje kandydata na stanowisko:

LEKARZ MEDYCYNY PRACY

Ogólny zakres obowiązków:

  • udzielanie konsultacji z zakresu medycyny pracy w ramach Programu profilaktyki przewlekłych bólów kręgosłupa NIGRiR,
  • ocena stanu zdrowia pacjenta w oparciu o badanie podmiotowe i przedmiotowe oraz odpowiednia kwalifikacja w programie,
  • w przypadku wątpliwości zlecanie uwzględnionych w projekcie badań diagnostycznych,
  • przeprowadzanie wizyt w celu ostatecznej kwalifikacji pacjenta wcześniej skierowanego na badania,
  • udzielania informacji pacjentom na temat dalszej ścieżki w programie.

Oczekujemy:

  • specjalizacja w dziedzinie: medycyny pracy, medycyny morskiej i tropikalnej, medycyny kolejowej, medycyny transportu, medycyny lotniczej, higieny pracy, medycyny ogólnej, medycyny rodzinnej,
  • uprawnienia do wykonywania badań profilaktycznych,
  • ukończenie z pozytywnym wynikiem szkolenia dot. zasady kwalifikacji pacjentów do Programu profilaktyki przewlekłych bólów kręgosłupa NIGRiR,
  • dyspozycyjność - konsultacje w NIGRiR lub innym miejscu na terenie Warszawy (min. 1 raz w tygodniu).

Oferujemy:

  • zatrudnienie w ramach umowy cywilnoprawnej,
  • współpracę na czas realizacji projektu – do czerwca 2023 lub dłużej w zależności od terminu realizacji.

  • Oferty należy składać drogą elektroniczną na adres Aplikuj

lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
w Warszawie, ul. Spartańska 1,

  • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
  • zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności,
  • szczegółowych informacji udziela:

Biuro Projektów

tel. 22 670 95 76, 22 670 95 77 w godz. 7.30 – 15.00