Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 15.04.2024
Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji

TECHNIK ANALITYKI MEDYCZNEJ W PUNKCIE POBRAŃ CENTRALNEGO LABORATORIUM KLINICZNEGO

  • Warszawa, mazowieckie

Technik

Umowa o pracę

poszukuje kandydata na stanowisko:

Ogólny zakres obowiązków:

  • przygotowanie stanowiska pracy do wykonywania świadczeń medycznych, dbałość o wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług medycznych,
  • pobieranie materiału biologicznego do badań diagnostycznych,
  • przygotowanie i oznaczanie materiału biologicznego do badań i transportu do pracowni diagnostycznych,
  • sprawowanie kompleksowej i profesjonalnej opieki nad pacjentem przed i po pobraniu materiału biologicznego,
  • prowadzenie dokumentacji medycznej w zakresie koniecznym, w ramach kompetencji zawodowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Oczekujemy:

· wykształcenie medyczne uprawniające do pobierania materiału biologicznego (pielęgniarka, technik analityki medycznej lub ratownik medyczny),
· doświadczenie przy pobieraniu materiału biologicznego,
· znajomość obsługi komputera,
· umiejętność pracy w stresujących sytuacjach, pod presją czasu.

Oferujemy:

  • forma zatrudnienia – do uzgodnienia (umowa o pracę/cywilnoprawna),
  • stabilną pracę w prestiżowej instytucji,
  • pakiet socjalny.

  • Oferty należy składać drogą elektroniczną na adres Aplikuj
lub osobiście pod adresem: Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie, ul. Spartańska 1,
  • zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
  • zachęcamy do aplikowania również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności,
  • szczegółowych informacji udziela:
Kierownik CLK – Paulina Klimektel. (22) 670 921 82 w godz. 7.30 – 15.00
email. Aplikuj