Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Trener wewnętrzny w Contact Center

  • Lublin, lubelskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie i prowadzenie szkoleń wewnętrznych dla różnych grup odbiorców (Kierowników / Koordynatorów, Liderów zespołów, Specjalistów, Doradców Klienta)
  • prowadzenie warsztatów tematycznych i webinariów w ramach ogólnofirmowych inicjatywach rozwojowych dla Kadry niższego i wyższego szczebla
  • tworzenie materiałów szkoleniowych i biuletynów
  • współpraca z działami Operacji i HR m.in. w zakresie analizy potrzeb szkoleniowych oraz opracowywania planów rozwoju kompetencji
  • prowadzenie bieżącej kontroli jakościowej w tym odsłuch rozmów, monitoring rozmów i coaching
  • monitorowanie efektywności szkoleń oraz wprowadzanie niezbędnych zmian i ulepszeń
  • aktywne uczestnictwo w bussiness review z Klientami
  • prowadzenie szkoleń onboardingowych i wdrażanie nowych współpracowników
  • opracowywanie materiałów szkoleniowych, narzędzi ewaluacyjnych

Nasze wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy trenera wewnętrznego w obszarze obsługi klienta
  • na sali szkoleniowej czujesz się jak ryba w wodzie- potrafisz budować zaangażowanie uczestników szkolenia i skutecznie przekazywać wiedzę
  • potrafisz pracować ze wskaźnikami efektywnościowymi w pracy contact center
  • dobrze czujesz się w pracy zespołowej a pracując samodzielnie potrafisz umiejętnie zarządzać sobą w czasie
  • posiadasz Agile mindset- elastyczność i zdolność przystosowania się do dynamicznego i zmieniającego się środowiska pracy przez pozytywne nastawienie do zmian i znaczącego rozwoju
  • jesteś osobą zaangażowaną, kreatywną i nastawioną na poszukiwanie nowych rozwiązań
  • posługujesz się płynnie MS Office
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • ukończona szkoła trenerska, dodatkowe kursy i doszkolenia

To oferujemy

  • współpracę w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o kontrakt B2B: stałe wynagrodzenie miesięczne + system motywacyjny
  • bogaty pakiet benefitów: dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczeń, darmowe lekcje języka angielskiego, finansowanie szkoleń
  • dodatkowe konkursy, ogólnofirmowe programy motywacyjne oraz eventy
  • możliwość zdobywania nowych kwalifikacji, rozwój zawodowy