Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024

Event Manager

  • Łódź, łódzkie

Manager

Umowa o pracę

Pełny etat

PINOT Wine&Spirits to dynamicznie rozwijający się importer i dystrybutor ekskluzywnych marek alkoholi z całego świata, o ugruntowanej pozycji rynkowej i jasnej wizji rozwoju.W związku z nawiązaniem współpracy z nowymi globalnymi markami i rozwojem firmy poszukujemy otwartej, merytorycznej i zaangażowanej osoby, która swoją przyszłość chce związać z branżą alkoholi premium.Jeśli nie boisz się wyzwań i chcesz by Twoje projekty były zauważone oraz docenione w kraju i za granicą to stanowisko jest dla Ciebie.

Zakres obowiązków

  • Realizacja projektów eventowych, od przygotowań, poprzez produkcje, aż do rozliczenia i raportowania
  • Współtworzenie strategii marketingowej eventów
  • Analiza rynku, trendów, rozwiązań, poszukiwanie inspiracji i nowych pomysłów na realizację, rekrutację oraz strategię komunikacji wydarzeń
  • Przygotowanie oferty wartości dla Partnerów oraz Klientów, w tym prezentacji sprzedażowych oraz bieżąca współpraca Partnerska
  • Współpraca z dostawcami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi w ramach realizacji wydarzeń, nadzór nad realizacją współpracy
  • Monitorowanie rynku, działań konkurencji i trendów branżowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze realizacji eventów
  • Bardzo dobra organizacja, w tym planowanie pracy (biegłość w tworzeniu harmonogramów realizacyjnych oraz promocyjnych) oraz umiejętność priorytetyzowania zadań, umiejętność pracy zespołowej, w tym budowania relacji i efektywnej komunikacji
  • Aktywność, chęć eksperymentowania i inicjowania działań
  • Znajomość narzędzi, metodyk związanych z zarządzaniem projektami
  • Znajomość rynku eventowego oraz trendów związanych z planowaniem i realizacją wydarzeń
  • Znajomość języka angielskiego - biegła

To oferujemy

  • pracę w środowisku międzynarodowym - kontakt z Brand Ownerami z całego świata
  • Możliwość realizacji indywidualnych pomysłów i wpływ na rozwój firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i budowania ścieżki kariery
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm alkoholowych w Polsce
  • Możliwość wzięcia udziału w wybranych szkoleniach produktowych
  • Współpracę z markami z portfolio premium o ugruntowanej globalnej pozycji
  • Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość skorzystania z Karty Multisport
  • Sprzęt niezbędny do pracy