Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 11.04.2024
  • Gdańsk, pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku, Spółka Grupy Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A., jednego z liderów europejskiego rynku chemicznego poszukuje kandydatów do pracy w charakterze: Aparatowy Wydziału Produkcji Kwasu Siarkowego. Praca w naszej firmie oznacza dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Koncentrujemy się głównie na tym, by pomóc każdemu pracownikowi wydobyć z siebie to, co najwartościowsze, pobudzamy motywację do twórczej pracy i ciągłego rozwijania swoich umiejętności. Chcemy i umiemy dzielić się naszymi doświadczeniami, liczymy również na możliwość korzystania z wiedzy i doświadczeń naszych nowych pracowników. Dlatego jednym z naszych głównych celów jest poszukiwanie i zatrudnianie najlepszych kandydatów oraz absolwentów uczelni a następnie zapewnienie im optymalnych możliwości kariery zawodowej.

Pracownik Produkcji Wydziału Nawozów

HR/02/09/2023

Główne zadania

  • obsługa i nadzór pracy aparatów, maszyn i urządzeń instalacji produkcji nawozów,
  • wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych,
  • wykonywanie innych prac powierzonych przez Mistrza Wydziału Produkcji Nawozów

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe,
  • dobra organizacja pracy, dyspozycyjność (praca 3-zmianowa), zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz osiąganych wyników,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet medyczny,
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość rozwoju i szkoleń.

  • O terminie rozmów kwalifikacyjnych Kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu i rozmów wyłącznie z wybranymi Kandydatami.