Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 17.04.2024
  • Gdańsk, pomorskie

Ogrodnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Grupa Azoty Zakłady Fosforowe Gdańsk Spółka z ograniczoną odpowiedzialnościąSpółka Grupy Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A., jednego z liderów europejskiego rynku chemicznego poszukuje kandydatów do pracy w charakterze:Inspektor ds. Gospodarczych

Inspektor ds. Gospodarczych

Hr/2/12/2023

Obowiązki

  • pielęgnacja terenów zielonych na terenie Spółki, m.in. koszenie trawy, nawożenie, podlewanie, przycinanie krzewów i żywopłotu,
  • obsługa sprzętu ogrodniczego oraz drobna naprawa i konserwacja,
  • grabienie liści oraz dbanie o utrzymanie porządku na terenach zewnętrznych,
  • wykonywanie prostych prac naprawczych wewnątrz i na zewnątrz budynku,
  • utrzymywanie w czystości floty samochodowej oraz zabezpieczenie pojazdów w paliwo i płyny eksploatacyjne,
  • w okresie zimowym odśnieżanie chodników i parkingów

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe,
  • umiejętność obsługi sprzętu ogrodniczego,
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
  • dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję rynkową,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz osiąganych wyników,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • atrakcyjny pakiet medyczny,
  • świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość rozwoju i szkoleń.