Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
  • Łódź, łódzkie

Ratownik

Umowa o pracę

Pełny etat

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników na stanowisko Ratownika Medycznego.Jeżeli potrafisz zaangażować się w swoją pracę i opiekę nad powierzonym Ci pacjentem, jesteś odpowiedzialny, opanowany i godny zaufania, ta praca jest właśnie dla Ciebie.Jeżeli szukasz pewnej pracy na stałe lub dodatkowego zajęcia i chcesz mieć pieniądze ZAWSZE na czas to trafiłeś we właściwe miejsce.

Ratownik Medyczny

ŁÓDŹ/RM/06/2023

Obowiązki

  • Transport medyczny pacjentów między szpitalami
  • Odwozy do domów
  • Wyjazdy zagraniczne dla chętnych

Wymagania

  • Od Kandydata oczekujemy:
  • • Dyplomu Ratownika Medycznego
  • • Prawo jazdy kategorii B mile widziane
  • • wkładka na pojazdy uprzywilejowane będzie dodatkowym atutem
  • Przyjmiemy także osoby, które dopiero uzyskały dyplom

Oferujemy

  • Wynagrodzenie od 38 zl. brutto za godzinę
  • Premie uznaniowe
  • Elastyczny grafik
  • Kursy doszkalające