Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Kałuszyn, mazowieckie pow. miński

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Handlowiec ds. eksportu

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż do klientów B2B

Nasze wymagania

Jesteś kreatywny, proaktywny, masz pomysły, lubisz działać i chcesz odpowiednio zarobić.

Ponadto:

- uwielbiasz kontakty bezpośrednie (telefon/ video/ spotkania) oraz sprzedaż do klientów B2B (min. 2 lata doświadczenia we współpracy z przemysłem, hurtowniami, sieciami sklepów),

- znasz bardzo dobrze (min. C1) co najmniej jeden zachodni język obcy (angielski, niemiecki, włoski, hiszpański),

- chcesz się rozwijać.

Jednocześnie wiesz, że wyniki nie przyjdą same, bez ciężkiej i/lub skutecznej pracy oraz zaangażowania na min. 110% -… może nie codziennie, szczególnie jeśli cele sprzedażowe są osiągane.

U nas nie ma nudy, a pracownicy i klienci lubią Click-Pack bo wiedzą, że na ten Team zawsze można liczyć!

To oferujemy

  • Pracę w firmie o dużym potencjale rozwojowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizję uzależnioną od wyników,
  • Potrzebne narzędzia, w tym: samochód, laptop, smartfon, system zarządzania projektami,
  • Dobrą atmosferę w pracy, w doświadczonym, konstruktywnym i zgranym zespole,
  • Nowoczesne biuro bez korków, z dużą ilością zieleni za oknem.

  • Do zatrudnienia podchodzimy elastycznie, byle uczciwie i z efektami.
  • Możemy współpracować nawet od zaraz, na podstawie: umowy o pracę, zleceń, projektów, praca może być stacjonarna („słuchawka”) i/ lub hybrydowa i/ lub wyjazdy służbowe – nie zapomnij napisać, o swoich preferencjach.
  • Zapraszamy również osoby ze stwierdzonym inwalidztwem, które odpowiadają ww. profilowi.