Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Elektrycy do Niemiec.

  • Niemcy zagranica

Elektromonter

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy Evolt Kraków – Twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych. Od momentu naszego powstania w 2019 roku, pasja i zaangażowanie w to, co robimy, pozwoliły nam szybko zdobyć uznanie w branży i wykraczać poza granice Polski, realizując projekty również w Niemczech i Austrii. Nasza oferta to nie tylko szeroki zakres usług, od instalacji przemysłowych, przez konserwację instalacji elektrycznych, budowę rozdzielni, aż po zaawansowane systemy takie jak inteligentny dom czy fotowoltaika. To przede wszystkim gwarancja jakości i profesjonalizmu, które są możliwe dzięki naszej doświadczonej kadrze. Fachowe podejście i szybki czas realizacji to nasze znaki rozpoznawcze, które wyróżniają nas na rynku. W Evolt Kraków rozumiemy, że świat technologii jest dynamiczny i wymaga ciągłego rozwoju. Dlatego stale współpracujemy z niemieckimi firmami, co pozwala nam na wymianę doświadczeń i ciągłe podnoszenie kwalifikacji naszej wykwalifikowanej kadry. To partnerstwo jest dla nas nie tylko możliwością rozwoju, ale i potwierdzeniem naszego profesjonalizmu. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Każdego dnia stawiamy czoła nowym wyzwaniom, aby dostarczać rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na aktualne potrzeby naszych klientów, ale są też krokiem w stronę przyszłości. Wspólnie tworzymy świat, w którym innowacja idzie w parze z niezawodnością. Zapraszamy do współpracy – razem możemy więcej.

Poszukujemy Elektryków/Elektromonterów do Hamburga, Monachium , oraz Dresden.

Obowiązki

  • Budowa i montaż tras kablowych
  • Montaż linii kablowych
  • Montaż gniazdek, przełączników
  • Montaż instalacji elektrycznych
  • Montaż urządzeń sterowania i oświetlenia
  • Montaż rozdzielnic i szaf sterowniczych

Wymagania

  • Wymagana własna działalność oraz własne narzędzia
  • Aktualna A1 lub ubezpieczenie
  • Doświadczenie minimum 2 Lata

Oferujemy

  • Oferujemy stawkę
  • 23€ dla Elektryka z Niemieckim
  • 20€ bez Języka
  • Wymagana własna działalność oraz własne narzędzia. Aktualna A1 lub ubezpieczenie. Duże Budowy Hamburg. Możliwość kursów doszkalających. Bez pośredników. Możemy zapewnić nocleg. Możliwe tygodniówki na początku współpracy potem system 14/14

  • Chętnych proszę o aplikacje poprzez CV oraz również telefonicznie