Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Przedstawiciel Handlowy/medyczny na rynek krajowy

  • Piaseczno, mazowieckie pow. piaseczyński

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Pełny etat

LASOTRONIX to Polska firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży zaawansowanych technologicznie laserów stomatologicznych i medycznych w kraju oraz zagranicą

Obowiązki

  • Dotarcie do nowych potencjalnych Klientów
  • Rozpoznawanie, badanie i kreowanie potrzeb Klientów
  • Prowadzenie prezentacji sprzedażowych
  • Realizowanie założeń sprzedażowych poprzez aktywną sprzedaż produktów i usług
  • Analiza rynku w zakresie nawiązania potencjalnych relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, umów oraz niezbędnej dokumentacji
  • Uczestniczenie w wystawach, targach branżowych oraz szkoleniach i webinarach
  • Praca w systemie CRM
  • Raportowanie bieżących działań

Wymagania

  • Min. 2-letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów lub usług
    - warunek konieczny
  • Nastawienie na cel
  • Zdolności negocjacyjne
  • Głowa pełna pomysłów
  • Komunikatywność i pozytywne nastawienie
  • Łatwość w nawiązywaniu długotrwałych relacji
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu
  • Umiejętność identyfikacji potrzeb klienta oraz prowadzenia negocjacji
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Dogodną formę współpracy: UZ, UoP lub B2B
  • Możliwość uczenia się od doświadczonych i wykwalifikowanych ekspertów z wielu obszarów
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie po okresie wdrożenia ( podstawa, prowizja i premia roczna) adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz osiąganych rezultatów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie zajmującej się branżą innowacji
    i zaawansowanych rozwiązań technologicznych i medycznych
  • Ciekawe wyzwania i możliwość wniesienia osobistego wkładu w poprawę zdrowia publicznego naszego kraju
  • Przyjazną atmosferę w pracy