Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 20.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Opiekun

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Zawody: Opiekun osoby starszej* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
  • Języki: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • Inne wymagania: wykształcenie: średnie ogólnokształcące, pół roku doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego.

    1. świadczenie usług opiekuńczych dla Mieszkańców Domu zgodnie z wyznaczonym rejonem opiekuńczym.
    2. wykonywanie czynności pielęgnacyjnych: mycie, kąpanie, obcinanie paznokci, golenie, pampersowanie,
    ubieranie Mieszkańców.
    3. monitorowanie potrzeb Mieszkańców poprzez stały kontakt z osobami zamieszkującymi w wyznaczonym rejonie opiekuńczym.
    4. stosowanie profilaktyki przeciwodleżynowej oraz zmiana pozycji ułożeniowej dla Mieszkańców z odleżynami.
    5. opieka nad Mieszkańcami podczas wyjazdów na medyczne konsultacje specjalistyczne.
    6. pomoc Mieszkańcom niepełnosprawnym w przemieszczaniu się po terenie Domu.

    Godziny pracy: dyżury 12 godzinne praca co drugi dzień.

    Zgłoszenia: e-mail: sekretariat@dpsdickensa.waw.pl, tel.: 22 659 60 61.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 372 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek zawysługę lat do 20%, dodatek motywacyjny po przepracowaniu, co najmniej 3 miesięcy
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP