• Elbląg, warmińsko-mazurskie

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
  • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe, preferowane na kierunkach gospodarka wodna, inżynieria środowiska, ochrona środowiska, hydrologia, melioracja lub równoważne. Wymagane doświadczenie w obszarze specjalizacji zawodowej min 1 rok zatrudnienia.
    Czynne prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera MS Office, znajomość przepisów kodeksu postępowania administracyjnego, prawa wodnego, prawa zamówień publicznych. Znajomość języka angielskiego na poziomie początkującym.
    Mile widziane znajomość przepisów prawa budowlanego, prawa ochrony środowiska, organizacja pracy własnej, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 350 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + do 20% dodatku za wysługę lat
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)