Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Tarnów, małopolskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie mile widziane kierunkowe, mile widziane doświadczenia na stanowisku, znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1, mile widziane prawo jazdy kat. B, umiejętność czytania rysunku izometrycznego, umiejętność pracy w zespole. Praca w Austrii lub Niemczech od pon. do pt. w przedziale godz.: 7.00-18.00. Wynagrodzenie: od 4 242 zł brutto w zależności od posiadanych umiejętności i kwalifikacji. Kontakt: Plan C Sp. z o.o., 33-101 Tarnów, ul. Kwiatkowskiego 8, wcześniejszy kontakt telefoniczny: 603 948 508, CV należy przesyłać na adres e-mail: kj@planc.com.pl lub sekretariat@planc.com.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: w zależności od posiadanych umiejętności i kwalifikacji
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP