Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Listonosz

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Zawody: Pozostali listonosze i pokrewni
  • Języki: polski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • Inne wymagania: Wymagana podstawowa znajomość języka polskiego.

    doręczanie przesyłek zwykłych i poleconych.

    Praca na terenie Warszawy w szczególności na obszarze dzielnic: Ursus, Ochota, Śródmieście, Mokotów, Włochy - rejon do ustalenia.

    Elastyczny grafik pracy (wybrane dni tygodnia). Dni robocze: od 6 do 8h dziennie. Doręczyciel pieszy.

    [Kontakt: osobisty, tel. 505 161 020]
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 30 do 35 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Stawka: 30-35 zł/h brutto
    + premia uzależniona od zaangażowania w wys. 400 zł
    + dofinansowanie w wysokości połowy wartości karty miejskiej

    Elastyczny grafik pracy (wybrane dni tygodnia). Dni robocze: od 6 do 8h dziennie.
CBOP