• Lublin, lubelskie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: preferowany kierunek budowlany
  • Zawody: Monter reklam
  • Uprawnienia: praca na wysokościach,Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV,Prawo jazdy kategorii B
  • Inne wymagania: preferowane wykształcenie z kierunku budowlanego
    Dodatkowe umiejętności: Doświadczenie w aplikowaniu folii, wydruków na folii;
    oklejanie samochodów, składanie liter kasetonowych, kasetonów; obróbka mechaniczna i termiczna tworzyw sztucznych (np. pleksi); spawanie aluminium; zgrzewanie banerów;
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
  • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa + nagroda uznaniowa
    3 miesiące, potem 1 rok, a następnie czas nieokreślony
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)