Inspektor/ starszy inspektor nadzoru inwestorskiego branży sanitarnej

  • Gdańsk, pomorskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: wykształcenie wyższe inżynierskie lub średnie w kierunku sanitarnym, min. 3 lata doświadczenia na stanowisku: inspektor nadzoru, kierownik budowy lub kierownik robót. Dobra znajomość obsługi komputera (pakiet Office), znajomość obsługi AutoCAD, NORMA będzie dodatkowym atutem, uprawnienia budowlane do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Umiejętność bardzo dobrej organizacji oraz pracy w zespole, obowiązkowość, sumienność, samodzielność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 900 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + dodatek za wysługę lat, stała premia regulaminowa (20%).
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (jutro)