Inżynier Sprzedaży

PGB Human Resources
  • Siedlce, mazowieckie pow. Siedlce

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska:
• Utrzymywanie kontaktu z obecnymi klientami oraz pozyskiwanie
nowych.
• Udzielanie fachowego doradztwa dotyczącego urządzeń i rozwiązań
oferowanych przez firmę, w tym technik sprężonego powietrza, próżni
i pokrewnych.
• Budowanie trwałych relacji z klientami.
• Ciągłe monitorowanie rynku w zakresie planowanych inwestycji,
ogłaszanych przetargów i innych istotnych informacji.
• Aktywne uczestnictwo w szkoleniach.

Wymagania

• Praktyka na stanowisku handlowym w pokrewnych sektorach
przemysłowych z dobrym zrozumieniem lokalnego rynku.
• Doświadczenie jako przedstawiciel handlowy w branży technicznej.
• Znajomość skutecznych technik sprzedaży i negocjacji.
• Silne umiejętności komunikacyjne, zdolność do budowania i
utrzymywania długofalowych relacji biznesowych.
• Zaangażowanie w realizację określonych celów.
• Doskonała zdolność komunikacji.
• Gotowość do pracy mobilnej i posiadanie prawa jazdy kategorii B.

Oferta:
• Samochód służbowy z segmentu B/C.
• Praca w stabilnych godzinach od 8:00 do 16:00.
• Zatrudnienie na umowę o pracę w ambitnym i zgranym zespole.
• Klarowne zasady wynagradzania premiujące osiągane rezultaty.
• Pełne wsparcie w procesie adaptacji.
• Szkolenia techniczne dla nowych pracowników.
• Stabilną i atrakcyjną pracę w renomowanej firmie branżowej.
• Terminowe wypłaty wynagrodzenia.
• Nowoczesny system komunikacji i oprogramowania usprawniający
pracę, zwłaszcza dla pracowników mobilnych.
• Telefon komórkowy z nieograniczoną liczbą rozmów.
• Dofinansowanie do aktywności sportowych oraz prywatnej opieki
medycznej.
• Lekcje języka angielskiego (dla Ciebie i towarzyszącej osoby), a także
niemieckiego i hiszpańskiego dostępne na platformie etutor.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)